• New
2x2 Fbt съединител 2*2 Fbt сплитер 1310 / 1550nm 50/50 коефициент на сцепление 250um голо влакно

2x2 Fbt съединител 2*2 Fbt сплитер 1310 / 1550nm 50/50 коефициент на сцепление 250um голо влакно

Buyers rating:
BGN 20.61

Наличност


Куплунг 2 X2 FBT
Одномодовые оптични конектори могат да се лепят оптични сигнали в зоната на свързване, и след това се преразпределя светлинна мощност. Ключови параметри включват работна дължина на вълната, честотна лента и излишни загуби, този съединител, ЛДП и така нататък.
Подробно описание на
Характеристики :
Приложения :
Ниска затихване, загуба на
Дълги Разстояния Телекомуникации
Равномерно Разделяне На Мощност
Цифрови, хибридни и AM-видео система за КАБЕЛНА телевизия
Отлична Околна Среда &
Високоскоростни Локални Мрежи
Механична Стабилност
Оптичен Сензори
Оптични Характеристики :
Този Съединител
Затихване db
Клас Р
Клас А
50/50
3.5/3.5
3.6/3.6
40/60
4.7/2.7
5.0/2.9
30/70
6.0/1.9
6.4/2.1
20/80
7.9/1.2
8.5/1.4
10/90
11.3/0.6
12.7/0.8
05/95
14.0/0.45
17.5/0.5
01/99
21.0/0.2
21.5/0.25
Излишни загуби db
0.10
0.15
PDL d B
0.10
0.15
Работна дължина на вълната Нм
1310±40, 1550±40,1310/1550±40,1310/1550±40/1490±20
Фокус db
≥55
Загуба на връщане db
≥55
Номер На Канал
1×2
Параметър
Единица за измерване
Спецификация
Работна Дължина На Вълната
нм
Една Кутия С 1 Двойна, Три Прозореца 2
1×N 2 XN
N=3
N=4
N=5
N=8
N=16
N=24
N=32
N=64
Тип На Фибри
SMF-28e
IL (МАКС.)
db
5.41/5.62
7.01/7.22
7.81/8.02
10.01/10.42
13.51/13.92
15.01/15.42
17.31/17.52
21.01/21.52
Единство
db
0.51/0.62
0.51/0.62
0.61/0.82
0.81/1.02
1.11/1.32
1.21/1.52
1.31/1.52
2.11/2.52
Возвратная Загуба
db
≥55
Фокус
db
≥55
PDL
db
0.20
0.20
0.30
0.30
0.40
0.50
0.50
0.50
1×N : Равен Коефициент На Сцепление
Забележка : всички посочени по-горе данни не включват конектори.

Основни свойства

Номер На Модела:
JYT-FBT2X2
търговска марка:
jyttek
Крайното / Диференциалното Съединители:
50
Работна Дължина На Вълната:
Двойна Окно1310/1550NM
Тип На Фибри:
SMF-28e
Вариант кабел:
Голо влакно 250um
Дължина:
1 Meters
Конектори:
Няма
Диапазон на работни температури:
От -20°C до +80°C

Клиентите също го харесват

KELUSHI 30mW 18-22 Червен лазерен източник на светлина мини оптичен визуален дефектоскоп кабелен тестер с 2,5 мм адаптер LC/FC/SC/ST
  • New
мнение на клиента:

KELUSHI 30mW 18-22 Червен лазерен източник на светлина мини оптичен визуален дефектоскоп кабелен тестер с 2,5 мм адаптер LC/FC/SC/ST

30 Mw оптичен визуален локатор на неизправности, Червен източник на светлина 1822 км мини RGT кабел тестер метър+ 2.5 мм LC / FC / SC / ST адаптер FTTHХарактеристики : Оптичен източник MQW LD Режим на работа : CW и GLINT FC, SC, ST, LC общ интерфейс Голямо разстояние разглеждане Постоянна изходна мощност Здрава и устойчива обвивка Дизайн рисунка, на стилус, удобен за използване и носенеФункция : Намерете вина влакна, като фрактура и огъване Проверка скача в сляпа зона OTDR Разпознаване на влакна от главата до ръба на челото Ръчна оптимизация точка на преходаПриложение : Telecom, проект за CATV Изграждане и поддръжка на PDS Производство и изследване на оптични компоненти Друг проект влакнаТехнически Параметър : Дължина на вълната : 650+ / 10 нм Режим влакна : 2,5 мм универсален Изходна мощност : 30 Mw Разстояние разглеждане на : 1822км Електрически източник : 2aaa батерии (не са включени) Време на работа на батерията : над 15 часа Температура на работа : 10 +60 степента на с Температура на съхранение : 20 +70 степента на с Материал на корпуса : стипцарафтингFiber адаптер FCLC Затихване : 0,20 db Силата на сдвояване : 500 Силата на задържане на съда : 1~2.5 Н Работна температура : от 25°c до +70°cПакетът включва : 1 X 30 Mw визуален локатор на неизправности1 X FCLC влакна адаптер1 X визуален дефектоскоп чантаЗа плащането1.ние приемаме условно депозиране...

BGN 34.72
Дръжка тип 10 Mw fiber оптичен лазерен детектор тестер кабели дефектоскоп Grandway
  • New
мнение на клиента:

Дръжка тип 10 Mw fiber оптичен лазерен детектор тестер кабели дефектоскоп Grandway

Дръжка тип 10 Mw fiber оптичен лазерен детектор тестер кабели дефектоскоп GrandwayОбщо Описание : Grandway f осигурява найновите минивизуален лазерен източник серия F2 H VLS8...

BGN 33.00 36.00
Безплатна доставка на 2 бр. / лот FTTH кабел Стриппер оптичен инструмент Милър CFS-2 Clauss оптичен Стриппер
  • New
мнение на клиента:

Безплатна доставка на 2 бр. / лот FTTH кабел Стриппер оптичен инструмент Милър CFS-2 Clauss оптичен Стриппер

Безплатна доставка на FTTH кабели стриптизьорка Милър CFS2 Clauss оптичен стриптизьоркаХарактеристики : * използван за време източване слой покритие от фибростъкло 125um 250um* Отвор 1,98 мм в горната част може да бъде използвано за отстраняване на външната обвивка хвостового влакна* vобразна горловина захващане на острието и 140 микрона отвори дупки могат да бъдат използвани за отстраняване на черупката на оптични влакна 125um 250um* Производител по подразбиране, върви без регулиране * няма да навреди на оптични влакна* всички допускане на точността на повърхността на период от механичен за осигуряване на чиста, равна дейности* в съответствие с принципа на инженерна конструкция на човешкото тяло химикалки, комфорт компресия* когато острието не се използва, то се определя в затворено положение* дължина : 165 мм* тегло : 0,15 kg пакетът включва : 1* CFS2 Милър Clauss оптичен Стриппер

BGN 27.00 28.90
Безплатна доставка на 10 бр. / лот 0.9 мм, стоманена тръба 1x4 дървен материал Mini Blockless 1*4 SC/APC 4 Way, Fiber Optic АД Дърва
  • New
мнение на клиента:

Безплатна доставка на 10 бр. / лот 0.9 мм, стоманена тръба 1x4 дървен материал Mini Blockless 1*4 SC/APC 4 Way, Fiber Optic АД Дърва

Безплатна доставка на 10 бр / лот 0.9 мм, стоманена тръба 1x4 дървен материал Mini Blockless 14 SC / APC 4 Way, Fiber Optic " АД ДърваХарактеристикиОтлична Механична,Малък РазмерВисока НадеждностНиска затихване, загуба и ниски поляризационно зависими загубиВисок брой на каналитеОтлична екологична стабилност и широко приложениеПриложенияВнедряване на FTTx(GPON / BPON / EPON) Кабелна телевизия (CATV) Локални мрежи (LAN) Изпитвателно оборудване Пасивни оптични мрежи(PON)Технически характеристики 1 1x N (с вход) (брой канали) 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64 (Работна дължина на вълната) от 1260 до 1650 P ниво вмъкване на загуба 4 7.4 10.5 13.7 17 20.3 4.4 7.6 10.8 14.1 17.4 20.7 вносимая загуба на ниво S 4.2 7.6 10.7 14 17.3 20.7 4.6 7.9 11.2 15 18.1 21.7 (единство) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (връщането загуба) повече от 55 (фокус) повече от 55 (тип влакна), ITU G657 A (работна температура) 40 до 85 (дължината на отсечката тел) 1m или 1.5 m или подгонянныйИнформация За ПоръчкаТип на порта на PLCS тип на кабела дължина на влакната Тип конектор стил на опаковкатаСплитер АД121418116132164232Други ПоясниВлакно 0.25 mm малкоЛентово ВлакнаСплитер с шнорхел 0.9 мм безплатнаКабел 2.0 ммКабел 3.0 мм0.5 метра1 метър2 метра3 метраДруги поясниFC / APCFC / PCSC / APCSC / PCST / UPCLC / APCДруги ПоясниРъкав от неръждаема стоманаПластмасов Модул19 1 U за монтиране в шкафДруги ПоясниПЛАЩАНЕ1...

BGN 156.80
потенциометър RKJXC1210 10k
  • New
мнение на клиента:

потенциометър RKJXC1210 10k

Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? За повече информация, моля, не се колебайте да се свържете с продавача на See Me всички от нашите продукти да се дава една година гаранция за качество.Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? За повече информация, моля, свържете се с продавача на See Me

BGN 96.93
KELUSHI 5 In1 FTTH, Fiber Optic Tool Sets FC-6S Fiber Cleaver Double Port For Милър Stripping Pliers Тел Стриптизьорка Use Ftth Fttx
  • New
мнение на клиента:

KELUSHI 5 In1 FTTH, Fiber Optic Tool Sets FC-6S Fiber Cleaver Double Port For Милър Stripping Pliers Тел Стриптизьорка Use Ftth Fttx

KELUSHI 5 In1 FTTH, Fiber Optic Tool Sets FC6 S Fiber Cleaver Double Port For Милър Stripping Pliers Тел Стриптизьорка Use Ftth Fttx5 в 1 FTTH, Fiber Optic Tool Kit with ФК6 S Fiber Cleaver and Double port Милър stripping + pliers Тел стриптизьорка Use Ftth FttxA : 1* Fiber Cleaver FC6 S (чанта 1* Fiber Cleaver FC6 S)B : 1 * Clauss оптичен СтрипперC : 1* Оптичен Инструмент За Отстраняване На БоиD : 1* Начин guider вырезывания стриппера покритие влакнаE : 1*Bule FTTH Fiber Drop Cable Coating Стриптизьорка Fiber Guide Bar Cutting GuidewayA...

BGN 40.29
Оптичен радиостанцията NEOPHOTONICS PT745F-81-1D 10G 1310NM 2 10KM SMF
  • New
мнение на клиента:

Оптичен радиостанцията NEOPHOTONICS PT745F-81-1D 10G 1310NM 2 10KM SMF

Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? За повече информация, моля, не се колебайте да се свържете с продавача на See Me всички от нашите продукти да се дава една година гаранция за качество.

BGN 46.64
однорежимный модул SFP-1310nm-2-6G nsn СПП-8F-LR-IDFD-SA2
  • New
мнение на клиента:

однорежимный модул SFP-1310nm-2-6G nsn СПП-8F-LR-IDFD-SA2

Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите?Всички наши продукти осигуряват гаранция за качество на една година...

BGN 30.18
Амортисьор штепсельной вилици влакна 7DB ФК UPC оптически (моля, мъж до жена, одиночному режим)
  • New
мнение на клиента:

Амортисьор штепсельной вилици влакна 7DB ФК UPC оптически (моля, мъж до жена, одиночному режим)

Амортисьор 7db влакна ФК оптически (моля, мъж до жена, одиночному режим)Характеристики : Мъж ФК към амортизатору штепсельной вилици ФК женски, однорежимному, тип сградиизвън,UPC отполировал, е дал допинг технология абсорбциы влакна, амортизация db 7,Висока издръжливост, честотна лента 1310 / 1550 Нм, поляризация нечувствительна, NTT intermateable,Отговаря на изискванията на Telcordia (GR910ОСНОВНАТА и GR1221CORE).Доставка ние изпращаме всички продукти по целия свят безплатно чрез economy доставка...

BGN 11.18
Мини epon olt 2pon с модули
  • New
мнение на клиента:

Мини epon olt 2pon с модули

Миниый epon olt 2pon с модули 1 естеството на продуктаXW17 WZ202 е предназначена за устройства OLT шаси, което осигурява 2 порта downlink GE PON, 4 port uplink GE SFP и 2 порта 10 / 100 / 1000 M RJ45...

BGN 676.80
2014 TF слот за карти, FM радио, MP3 телефон за връзка говорител настолна лампа за прожектор 7 функция слънчев електрически вентилатор
  • New
мнение на клиента:

2014 TF слот за карти, FM радио, MP3 телефон за връзка говорител настолна лампа за прожектор 7 функция слънчев електрически вентилатор

2014 TF слот за карти, FM радио, MP3 телефон за връзка говорител настолна лампа за прожектор 7 функция слънчев електрически вентилаторХарактеристики : 1...

BGN 120.00
30m (98ft) на Cisco SFP-10G-Aoc30m съвместим 10G SFP+ активен оптичен кабел
  • New
мнение на клиента:

30m (98ft) на Cisco SFP-10G-Aoc30m съвместим 10G SFP+ активен оптичен кабел

Cisco SFP10 GAOC30 M съвместим 10 G SFP+ свидетелството за авиационен оператор (30 метра, SFP+ до SFP+) подробности за продукта Cisco истински SFP10 GAOC30 M името на доставчика на Lodfiber Тип на порта за SFP+ до SFP+ Максимална скорост на трансфер на данни до 10 Gb / с кабел тип активен оптичен кабел дължина на кабела 30 м(98,43 фута) материал на обвивката на PVC(OFNR) температура от 0 до 70°C (от 32 до 158°F), HTSхармонизиран код 8544700000 протоколи 1x Infini Band QDR, DDR, СПТ, 10 G gigabit Ethernet, сертифициране на качеството Fibre Channel качество и стандарти са в основата на LODFIBER...

BGN 156.80
Безплатна доставка SC Жена до ФК мъжки 50/125um multimode оптичен адаптер LC-ФК хибриден оптичен адаптер
  • New
мнение на клиента:

Безплатна доставка SC Жена до ФК мъжки 50/125um multimode оптичен адаптер LC-ФК хибриден оптичен адаптер

Безплатна доставка SC Жена до ФК мъжки 50 / 125um multimode оптичен адаптер LCФК хибриден оптичен адаптерОптични адаптери тип "мъжжена" евтино коригиране на интерфейси и конектори за ново оборудване, обновяване на разпределителни панели и премахване на необходимостта от повторно приключване на кабелни възли.1...

BGN 23.97
FTTH SC UPC 1x8 кассетный АД Дърва дължина влакна 1.5 м fiber optic АД Дърва Безплатна доставка
  • New
мнение на клиента:

FTTH SC UPC 1x8 кассетный АД Дърва дължина влакна 1.5 м fiber optic АД Дърва Безплатна доставка

1 X8 ABS 2.0 mm Fiber length 1.5 m Fiber Optical АД Дърва Planar lightwave circuit " АД дърва това е вид оптично устройство за управление на захранването, който е направен с използване на оптични технологии waveguide силициев диоксид...

BGN 30.40
Ruiyan Brand New 50mw оптичен лазерен перьевой визуален локатор на неизправности Червен източник на светлина
  • New
мнение на клиента:

Ruiyan Brand New 50mw оптичен лазерен перьевой визуален локатор на неизправности Червен източник на светлина

Ruiyan Brand New 50mw оптичен лазерен перьевой визуален локатор на неизправности Червен източник на светлинаВизуален локатор на неизправности е разработен специално за областта на персонала, който се нуждае от ефективни и нисък инструмент за проследяване на влакна, маршрута влакна и проверка на приемственост в оптична мрежа по време и след инсталацията...

BGN 92.80
OAM CLE-BOX Optical Fiber Connector Cleaner / Fiber Optic Conector Cleaning Cassette, cassette, Fiber optic connector cleaner
  • New
мнение на клиента:

OAM CLE-BOX Optical Fiber Connector Cleaner / Fiber Optic Conector Cleaning Cassette, cassette, Fiber optic connector cleaner

Приложения : SC, ФК, ST, MU, LC, MPO, MTRJ(без контакт)Размери : 115мм* 79мм* 32mmВреме на почистване : 500+ на полето.Цвят : бял и оранжев цвятВъведение касета влакна чиста необходим аксесоар за поддържане и за да се гарантира добро качество на свързване на оптичното влакно...

BGN 37.00 41.60
Komshine FX35 Digital Fiber Optical Fusion Splicer Machine for FTTx FTTH With Fiber Optic Cleaver with Low Splicing Loss 0.02 dB
  • New
мнение на клиента:

Komshine FX35 Digital Fiber Optical Fusion Splicer Machine for FTTx FTTH With Fiber Optic Cleaver with Low Splicing Loss 0.02 dB

Komshine FX35 FTTH оптична Сплайсинговая машина за заваръчни машини за заваряване фибростъкло w / Fiber CleaverКораби в рамките на 24 часа, вземи го бързо!! Чрез Fedex / DHL Express* Реално изравняване на ядрото до сердечнику; жило влакна, видими на екрана * * средната свързваща загуба : 0.01 d B * * батерия с огромен капацитет 7800m Ah до 330 свързвайки & затопляне * * смогите свържете 250um, 900um, кабел конни надбягвания и кабел падане *Машина за челно влакна серия FTTx са с нов, напълно дигитален дизайн, подравняване на ядрото до сердечнику, технология PAS (система за изравняване на профила), стандартни аксесоари...

BGN 2376.00
Grandway--D002 Fiber Cable Joint Closure Splice Closure Mechanical Seal Type Joint Box
  • New
мнение на клиента:

Grandway--D002 Fiber Cable Joint Closure Splice Closure Mechanical Seal Type Joint Box

Mo Q 50 бр.1 обхватът на това ръководство за инсталиране подходящи за затваряне на оптични връзки (понататък съкратено FOSC), като ръководство за правилното инсталиране...

BGN 59.20
Grandway--H6b Fiber Cable Joint Closure Splice Closure
  • New
мнение на клиента:

Grandway--H6b Fiber Cable Joint Closure Splice Closure

Mo Q 50 бр Той прилага за всеки вид кабели(рохкава тръба, рамка, лента и т.н.) и е достъпен за използване на различни съединения (разпределителни, мостови, дивергентных и т.н.) в различни среди (антена, скоба, футеровка тръби, ръчно отвор, люки в света, и т.н.)...

BGN 59.20
От 650 nm 10-12 км VFL оптичен лазерен източник визуален локатор на неизправности 10 Mw оптичен кабел тестер
  • New
мнение на клиента:

От 650 nm 10-12 км VFL оптичен лазерен източник визуален локатор на неизправности 10 Mw оптичен кабел тестер

Описание на Този Пятитипный VFL е разработен специално за областта на персонала, който се нуждае от ефективни и нисък инструмент за проследяване на влакна, маршрута влакна и проверка на непрекъснатостта на работата в областта на оптичните мрежи...

BGN 35.18
850 / 1300nm Мультимодный ръчно мулти-режим оптичен източник на светлина JW3109
  • New
мнение на клиента:

850 / 1300nm Мультимодный ръчно мулти-режим оптичен източник на светлина JW3109

ОписаниеОптичен източник на светлина JW3109 може да осигури от 1 до 4 почивни дни дължини на вълните, за да отговарят на специфичните изисквания, включително и червено източник 650 Нм и дължини на вълните на 1310 / 1550 нм за един режим влакна или дължини на вълните на 850 / 1300 нм за multimode, както и други дължини на вълните в зависимост от нуждите на клиента...

BGN 177.58
[ Grandway Original ] Fhp12a Mini оптичен електромера WL850/1300/1310/1550/1490/1625nm F2H
  • New
мнение на клиента:

[ Grandway Original ] Fhp12a Mini оптичен електромера WL850/1300/1310/1550/1490/1625nm F2H

Знаеш ли, преди да купуватеМного от клиентите ни уведомили (Grandway Telecom), че те са придобили оптични продукти Grandway от неоторизиран търговец на aliexpress, което води до липса на гаранция, техническа поддръжка или актуализации на софтуера.Моля, купувайте само в този магазин aliexpress на "Шанхай Grandway Телеком Tech...

BGN 43.22
7м (23ft) Brocade 10G-SFPP-САО-0701 съвместим 10G SFP+ активен оптичен кабел
  • New
мнение на клиента:

7м (23ft) Brocade 10G-SFPP-САО-0701 съвместим 10G SFP+ активен оптичен кабел

Brocade 10 GSFPPСАО0701 съвместим 10 G SFP+ свидетелството за авиационен оператор (7 м, SFP+ до SFP+) подробности за продукта Brocade истински 10 GSFPPСАО0701 името на доставчика на Lodfiber Тип на порта за SFP+ до SFP+ Максимална скорост на трансфер на данни 10 Gbps тип кабел активен оптичен кабел дължина на кабела 7М(22.97 ft) материал якета PVC(OFNR) температура 0 до 70°C (от 32 до 158°F), HTSхармонизиран код 8544700000 протоколи 1x Infini Band QDR, DDR, СПТ, 10 G Gigabit Ethernet, сертифициране на качеството Fibre Channel качество и стандарти са в основата на LODFIBER...

BGN 92.80
Безплатна доставка на 10 бр. / много високо качество на 1x8 гол оптичен сплитер АД
  • New
мнение на клиента:

Безплатна доставка на 10 бр. / много високо качество на 1x8 гол оптичен сплитер АД

Безплатна доставка на 10 бр / много високо качество на 1x8 гол оптичен сплитер АДХарактеристикиОтлична Механична, Малък РазмерВисока НадеждностНиска затихване, загуба и ниски загуби в зависимост от поляризацияВисок брой на каналитеОтлична екологична стабилност и широко се използваПриложения Внедряване на FTTx(GPON / BPON / EPON) Кабелна телевизия (CATV) Локални мрежи (LAN) Изпитвателно оборудване Пасивни оптични мрежи(PON)

BGN 162.00 174.59
Dell PowerConnect 407-10464 съвместим радиостанцията 10GBASE-LR SFP+ 1310nm 10km DOM
  • New
мнение на клиента:

Dell PowerConnect 407-10464 съвместим радиостанцията 10GBASE-LR SFP+ 1310nm 10km DOM

Dell Power Connect 40710464 съвместим радиостанцията 10 GBASELR SFP+ (SMF, 1310nm, 10km, LC, DOM) подробности за продукта Dell истински 40710464 името на доставчика на LODFIBER форма Тип SFP+ Максимална скорост на трансфер на данни 10.3125 Gbps дължина на вълната 1310nm е максималното разстояние на кабела* 10km интерфейс LC двухшпиндельные оптични компоненти, DFB 1310nm кабел тип SMF DOM подкрепа да TX мощност 8.2~0.5 стока чувствителност на приемника търговска температурен диапазон от 0 до 70°C (от 32 до 158°F), HTSхармонизиран код 8517706000 качество сертифициране на качеството и стандарти, е в основата на Lodfiber...

BGN 63.98